Nie masz konta? Zarejestruj się

W trzebińskiej "ósemce" poznają język i kulturę Niemiec

10.06.2019 11:11

Film powiązany z Poznają język i kulturę Niemiec (WIDEO)

Komentarze

zapoznaj się z Regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].

Tych pól nie wypełniaj:

5 komentarzy

Matka Polka 11.06.2019 14:19 zgłoś nadużycie

@Podpisz się___ a po co Niemcom język polski? Do pracy tu nie przyjadą. Lepiej też by media zajmowały się pokazywaniem wartościowych materiałów niż głupot. Chociaż akurat te nasze lokalne media nie zawsze są zainteresowane dobrymi inicjatywami. I nikt też nie mówi, że taki artykuł to prestiż. Dla mnie to informacja, a dla Ciebie być może smutek, że o Tobie nie mówią? Z drugiej strony, jeśli jest jakiś projekt finansowany z zewnątrz, bo takich jest w Polsce mnóstwo, to jednym z wymogów przyznania nawet drobnych nagród dla uczniów jest materiał w mediach. Nikt za darmo nic nie chce dać. Chyba, że jesteś wyjątkiem.

Podpisz się___ 11.06.2019 11:08 zgłoś nadużycie

Uważanie artykuł w Przełomie za oznakę prestiżu może być delikatnie mówiąc passe, może w latach 90 czy też 2K gdy zaścianek wychodził z przedmieść, mogło być synonimem mało miejskiej awangardy. Lecz dzisiaj to raczej ostatnie miejsce gdzie osoba okraszoną jakąś większą drobiną intelektu chciała by się znaleźć:) Wracają do tematu to za dzieci raczej decydują rodzice i np. czemu Niemieckie dzieci nie uczą się w taki sam sposób języka Polskiego? Niemiecki w dzisiejszych czasach określił bym jako zwykły zapychacz umysłu, poza tym Niemcom bliżej do Rosji niż do Europy, tak że ten tego wydaje mi się że tu musi być dobre finansowanie:)

Matka Polka 11.06.2019 07:41 zgłoś nadużycie

@Paulusss widać po wpisie, żeś niedouczony i ograniczony, a poza tym wolno uczyć się dowolnego języka, te dzieci z DSD same wybrały ten język. Którzy angliści, nie tylko w szkołach państwowych i prywatnych, a także w szkołach językowych tak prowadzą zajęcia? Którzy nauczyciele hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i in. tak uczą? Pokaż mi tu przykład z okolicy? A może ty marny człeku zrobisz coś tak ciekawego dla młodzieży?

Paulusss 10.06.2019 21:00 zgłoś nadużycie

dojczland dojczland iber ales

Matka Polka 10.06.2019 19:47 zgłoś nadużycie

Panie Germanistki to jedne z bardziej kreatywnych nauczycielek w tej szkole. Co roku na stronie szkoły i w Przełomie coś o ich pracy jest. Gratuluję!