Nie masz konta? Zarejestruj się

SP 3 w Chrzanowie. Róże na pożegnanie z nauczycielami

22.06.2022 20:40

Film powiązany z Pożegnanie z „Trójką". Zobaczcie uczniów, nauczycieli, rodziców (ZDJĘCIA, WIDEO)

Komentarze

zapoznaj się z Regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].

Tych pól nie wypełniaj:

5 komentarzy

TW_Rysiek 01.07.2022 12:11 zgłoś nadużycie

To przykre a jednocześnie napawające odrazą. W głowie mi się nie mieści żebym jako uczeń uczestniczył w takiej szopce, gdzie "segregowano" by rodziców. Ale jakież to współczesne. We wszystkim teraz dzieli się ludzi na lepszych i gorszych, tylko innymi i bardziej "humanitarnymi" metodami jak np w '39-tym. P.S. A władze samorządowe swoją drogą, mają wiele bardziej istotnych spraw, "spływający" park w Kościelcu, pilnowanie żeby Kuchcik z kumplami nie grali betonowymi kulami na alejach w kręgle, doglądanie "postępów" wiaduktowych czy otwarcie mostku nad strumykiem dzięki któremu przez pół roku miasto było komunikacyjnie sparaliżowane w godzinach szczytu bo nie wyznaczono żadnych sensownych objazdów.

kjub1982 01.07.2022 11:46 zgłoś nadużycie

@anniaa , mam nadzieję, że jak najszybciej. Drogi Przełomie może należało by się zająć tą bulwersującą sprawą i zapytać Panią Dyrektor co nią kierowało i jakimi kryteriami kierowała się segregując rodziców i dzieci na lepszych i gorszych ? Bo tak to wyglądało. W taki sam sposób tworzyła się kiedyś jedna z najbardziej niebezpiecznych ideologii. Całej pikanterii tej kuriozalnej sytuacji dodaje fakt, że w drzwiach Pani "woźna" miała w ręku listę i sprawdzała czy na liście jest nazwisko ... Co ciekawsze dzień wcześniej zakończenie roku dla klas 7 i 8 - sala gimnastyczna pękała w szwach, żadnych segregacji nie było. Tłumy. Czy tak powinien działać pedagog, żeby segregować ? Co z empatią wśród nauczycieli ? Współczuję rodzicom i przede wszystkim dzieciom, które jak te surykatki wystawiające główki z dziury wyszukiwały wzrokiem swoich nieobecnych rodziców. SKANDAL !!!

anniaa 23.06.2022 15:06 zgłoś nadużycie

Zgadzam się kjub1982. SP8 podąża w bardzo nieciekawym kierunku. Szkoła zamknięta na rodziców w XXI wieku. Kiedy konkurs na dyrektora??

kjub1982 23.06.2022 12:41 zgłoś nadużycie

W szkole podstawowej nr 8 Pani Dyrektor postanowiła zrobić zakończenie roku dla dzieci klas 1-3 tylko z udziałem zaproszonych rodziców. Oznajmiła, że ze względów organizacyjnych w uroczystości udział biorą tylko zaproszeni rodzice...Czujecie to ? A ja się pytam o co chodzi ? Dla kogo moje dziecko ma występować ? Dla obcych ludzi ? Kolejna poroniona decyzja. Pani Banasik to jakaś jedna chodząca porażka i nie piszę tu tylko o tej jednej sytuacji. P. Sadzikowski to był jednak konkretny gość z jajami.

knapa 22.06.2022 21:40 zgłoś nadużycie

Władze samorządowe zajmują się rynkiem i mostami.