Chrzanów

Drużyna z Chrzanowa z medalami na międzynarodowej imprezie

08.08.2023 14:49 | 0 komentarzy | 2 752 odsłony | Michał Papiernik
W jubileuszowych zawodach XX Limanowa Cup w biegu na orientację zawodnicy KS "Kościelec" Chrzanów wywalczyli trzy miejsca na podium.
0
Na zdjęciu Ola Wala z brązowym medalem XX Limanowa Cup w kategorii K-16

Limanowa po raz dwudziesty gościła specjalistów biegu na orientację podczas Międzynarodowych Zawodów w Biegu na Orientację „Limanowa Cup”. Pobiegło 290 reprezentantów z 8 państw: Francji, Szwecji, Rumunii, Danii, Hong Kongu, Czech, Ukrainy i Polski.

Wśród zawodników KS Kościelec, reprezentujących Polskę, miejsca na podium wywalczyli:

Gosia Wala w K-14 (3 miejsce),

Ola Wala w K-16 (3 miejsce),

oraz Jerzy Kryjomski w M-65 (2 miejsce).

A to nie koniec sukcesów sukcesów drużyny z Chrzanowa.

W największych w Polsce zawodach BNO Sudety Cup rozgrywanych pod koniec lipca, drugie i trzecie miejsce w kategorii Open krótka wywalczyli: Ireneusz Hebda i Marcin Grochal. Ponadto drugie miejsce w M-65 uzyskał Jerzy Kryjomski.

- Powoli dochodzimy do siebie po bardzo intensywnym obozie sportowym, połączonym ze startami w międzynarodowych zawodach w biegu na orientację: Sudety Cup i Grand Prix Polonia - mówi prezes klubu Jerzy Kryjomski.