Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Zagórzanka i Trzebinia na remis

22.07.2017 20:11 | 5 komentarzy | 2 420 odsłony | Marek Oratowski

Mocno zmieniona ekipa Zagórzanki przegrywała z Bukownem, ale zdobyła wyrównującego gola. Na boisku w Skawinie trzebiński MKS testujący wciąż kilku graczy zdobył dwie bramki z Jaśkowicami, jednak także zakończył sparing na remis.

5
Zagórzanka i Trzebinia na remis
Piłkarze Zagórzanki w akcji obronnej w meczu z Bukownem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA NOŻNA

Sparingi

Zagórzanka Zagórze - Bolesław Bukowno 1-1 (0-0)
0-1 Sebastian Tryfanow (55), 1-1 Arkadiusz Biesek (60)
To był drugi mecz kontrolny zespołu z Zagórza. Pierwszy wygrał 6-3.
Tym razem podjął ekipę Bukowna. W pierwszej połowie z dystansu groźnie uderzał Kołodziej i jeden z testowanych. Jednak to przyjezdni mieli lekką przewagę. Na początku drugiej połowy na wolne pole wybiegł Sebarian Tryfanow, który uprzedził bramkarza i goście objęli prowadzenie. Wyrównał niedługo potem strzałem z dystansu kapitan gospodarzy Arkadiusz Biesek. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.
Z zespołu odeszło kilku podstawowych zawodników: Boś, Bujakiewicz, Cichoń, Kądziołka, Pieczka, Psioda i Madeja. Na wakacje wyjechał Woźniak, kontuzjowany jest Krawczyk.
- Została nam głównie młodzież i kilku nowych, testowanych graczy. Niektórzy z nich wybiegli na boisko po dłuższej przerwie i jeszcze ich dobrze nie znam. Na świeżości zaprezentowali się całkiem przyzwoicie. Kilka razy Kaczmarskiemu zabrakło precyzji w dogodnych sytuacjach. Cieszę się jednak, że potrafiliśmy wybiegać ten mecz mimo upału i nie przegrać - skomentował Piotr Szczotka, szkoleniowiec gospodarzy.
W środę Zagórzanka zagra z Wisłą Jankowice, a w następny weekend pojedzie do Austrii na towarzyski turniej. Następnie czeka zespół pucharowe starcie z Alwernią.

Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia-Siersza 2-2
Bramki dla Trzebini zdobyli Kowalik i Mizia.
MKS: Wóbel - Testowany 1, Testowany 2, Ochman, Jagła, Kowalik, Testowany 3, Majcherczyk, Testowany 4, Testowany 5, Raźniak.
Na zmiany wchodzili: Szymala, Sawczuk, Górka, Testowany 6, Stokłosa, Sanok, Testowany 7, Małodobry, Testowany 8, Jarosz, Stanek i Mizia

UKS SP Dulowa - Zgoda Byczyna 4-3 (1-3)
Bramki dla zwycięzców zdobyli: Cząstka, Kurdziel i Niewczas (2)
Dulowa: Wilk - Kowalik, Lasik, Niewczas, testowany 1, Kurdziel, Prokop, Kurzański, testowany 2, Malczyk, Kurzański