MAŁOPOLSKA
Piłkarski weekend. Kto z kim zagra w piątek, sobotę i niedzielę?
Sprawdźcie, kto z kim się zmierzy w najbliższej serii spotkań czwartej ligi, klas okręgowych, klasy A, klasy B oraz trzeciej ligi kobiet.
0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
PIŁKA NOŻNA
IV liga małopolska
- MKS Trzebinia - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (piątek, 24 maja, godz. 19)
- Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Wisła II Kraków (sobota, 25 maja, godz. 11)
- Orzeł Ryczów - Barciczanka Barcice (sobota, 25 maja, godz. 15)
- Limanovia - Niwa Nowa Wieś (sobota, 25 maja, godz. 17)
- D&R Unia Oświęcim - BKS Hal-Mont Bochnia (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Lubań Maniowy - Wolania Wola Rzędzińska (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Dalin Myślenice - Glinik Gorlice (sobota, 25 maja, godz. 18)
- LKS Jawiszowice - Watra Białka Tatrzańska (niedziela, 26 maja, godz. 17)
Klasa okręgowa - Chrzanów
- Brzezina Osiek - Victoria Jaworzno (sobota, 25 maja, godz. 11)
- Żuraw Krzeszów - Hejnał Kęty (sobota, 25 maja, godz. 11)
- Babia Góra Sucha Beskidzka - Olimpia Chocznia (sobota, 25 maja, godz. 11)
- LKS Rajsko - Polonia Luszowice (sobota, 25 maja, godz. 11.30)
- LKS Bobrek - Górnik Brzeszcze (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Naroże Juszczyn - Nadwiślanin Gromiec (sobota, 25 maja, godz. 18)
- LKS Gorzów - Zgoda Malec (sobota, 25 maja, godz. 18)
- Halniak Targanice - Zgoda Byczyna Jaworzno (niedziela, 26 maja, godz. 18)
Klasa okręgowa - Kraków I
- Bolesław Bukowno - Legion Bydlin (sobota, 25 maja, godz. 16.30)
- Piliczanka Pilica - Świt Krzeszowice (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Przebój Wolbrom - Skała 2004 (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Laskowianka Laski - Zieleńczanka Zielonki (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Piast Wołowice - Przemsza Klucze (niedziela, 26 maja, godz. 16)
- Nowa Proszowianka - Orzeł Bębło (niedziela, 26 maja, godz. 17)
- LKS Niedźwiedź - Promień Przeginia (niedziela, 26 maja, godz. 17)
Klasa A - Chrzanów
- Ruch Młoszowa - Korona Mętków (sobota, 25 maja, godz. 16.30)
- Fablok Chrzanów - Wisła Jankowice (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Zagórzanka Zagórze - Wolanka Wola Filipowska (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Tęcza Tenczynek - Błyskawica Myślachowice (sobota, 25 maja, godz. 17)
- LKS Żarki - Zryw Brodła (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Ciężkowianka Jaworzno - SPRiN Regulice (sobota, 25 maja, godz. 18)
- UKS Górnik Siersza - MKS Alwernia (sobota, 25 maja, godz. 19)
Klasa B - Chrzanów
- Tempo Płaza - Promyk Bolęcin (sobota, 25 maja, godz. 17.30)
- Jutrzenka Ostrężnica - Wisełka Rozkochów (sobota, 25 maja, godz. 18)
- AP 21 Chrzanów - Korona Lgota (sobota, 25 maja, godz. 18)
- Arka Babice - Nadwiślanka Okleśna (sobota, 25 maja, godz. 18)
III liga kobiet
- Football Success Academy Kraków - Iskra Brzezinka (sobota, 25 maja, godz. 12)
- Sanovia Lesko - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, 25 maja, godz. 17)
- Rysy Bukowina Tatrzańska - Pogorzanka Pogorzyce (niedziela, 26 maja, godz. 12)
- Puszcza Niepołomice - Iskra Krzemień (niedziela, 26 maja, godz. 12)
- Inter Gnojnica - Izolator Boguchwała (niedziela, 26 maja, godz. 12)
- Iskra Tarnów - UKS Wisła Kraków (niedziela, 26 maja, godz. 18)