Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

ODKŁADAJĄC DECYZJĘ, ODKŁADASZ KILOGRAMY

08.01.2019 10:00 | 0 komentarzy | 2 937 odsłony | red

Materiał promocyjny

Nowy Rok kojarzy się z postanowieniami i wyzwaniami, które sobie stawiamy. Jednym z nich jest poprawa sylwetki, kondycji oraz stanu zdrowia naszego organizmu. W tym celu stosujemy różnego rodzaju diety, kupujemy karnet na siłownię i pełni zapału zaczynamy działać. Jednak po krótkim czasie zapał znika, a my tracimy wiarę we własne możliwości.

0
ODKŁADAJĄC DECYZJĘ, ODKŁADASZ KILOGRAMY
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Taki schemat pojawia się co roku u wielu osób. Aby nasze marzenia i cele nie zamieniły się w kolejną „porażkę", warto udać się do specjalisty, w tym wypadku dietetyka, który odpowiednio dobierze plan żywieniowy oraz pomoże podtrzymać motywację na wysokim poziomie.

 

 

Wraz z Nowym Rokiem przypominamy sukces podopiecznego Aleksandry Stańczyk - dietetyka z Projekt Zdrowie w Chrzanowie. Mateusz w 2 miesiące pozbył się 11 kilogramów i przeszedł niesamowitą metamorfozę!

Do podjęcia decyzji, o wizycie w gabinecie dietetyka Projekt Zdrowie, skłoniły mnie trzy rzeczy: przede wszystkim chciałem zmienić swój wygląd, popracować nad dotychczasowymi nawykami żywieniowymi, które nie były dobre, oraz najzwyczajniej w świecie poczuć się lepiej we własnym ciele - mówi Mateusz.

Dzięki cotygodniowym spotkaniom z dietetykiem udało się poprawić moją samodyscyplinę, co przełożyło się na wypracowanie zdrowych nawyków, tj. regularnych posiłków oraz wypijania odpowiedniej ilości wody. Nie będę ukrywał, że wiązało się to z pewnymi wyrzeczeniami, ale po niedługim czasie, sam przekonałem się, że nie jest to takie trudne jak myślałem - przyznaje nasz bohater.
Obecnie czuję się o wiele lepiej, niż przed kuracją. Wybór placówki Projekt Zdrowie w Chrzanowie był strzałem w dziesiątkę! Profesjonalna pomoc dietetyka wraz z odpowiednim podejściem do pacjenta, dała doskonałe efekty, widoczne gołym okiem - dodaje Mateusz.

Mateusz jest świetnym przykładem na to, że chcieć, znaczy móc i warto wierzyć we własne możliwości.
Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do Projektu Zdrowie, gdzie doświadczony dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której wykonana zostanie analiza składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację. W miesiącu styczniu, każdy nowy klient otrzyma od nas GRATIS w postaci błonnikowych poduszek owsianych - ZAPRASZAMY!
Odważ się na zmiany już dziś! Umów się na spotkanie z dietetykiem pod numerem telefonu 790 618 333.

PROJEKT ZDROWIE 
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

32-500 Chrzanów
ul. Garncarska 8

(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)
Tel. +48 790 618 333

 

Materiał promocyjny