Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

ZGOK Balin będzie nadal sponsorował drużynę szczypiornistów z Chrzanowa (WIDEO, ZDJĘCIA)

10.11.2023 13:51 | 0 komentarzy | 2 219 odsłony | Michał Koryczan

W piątek została zawarta nowa umowa sponsorska pomiędzy grającym w pierwszej lidze piłki ręcznej Unimetal Recycling MTS Chrzanów i firmą ZGOK Balin.

0
ZGOK Balin będzie nadal sponsorował drużynę szczypiornistów z Chrzanowa (WIDEO, ZDJĘCIA)
Członkini zarządu klubu Karolina Łuczak-Zelek, prezes zarządu klubu Marcin Dęsoł, prezes zarządu ZGOK Balin Michał Bogacki i doradca zarządu ds. komunikacji firmy Eneris Janusz Kamiński
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Współpraca MTS ze ZGOK Balin trwa od 2021 roku. Wówczas została podpisana pierwsza umową sponsorska klubu piłki ręcznej z tą firmą. W piątek, 10 listopada zawarte zostało nowe porozumienie.

- Wspieramy lokalną społeczność w ich inicjatywach, a lokalną społecznością są również mieszkańcy Chrzanowa i tutejsza drużyna piłki ręcznej. Chcemy być dobry sąsiadem i wspierać naszych partnerów. Dzięki naszej współpracy jesteśmy bardziej widoczni i tym samym docieramy też do mieszkańców - mówi Michał Bogacki, prezes zarządu ZGOK Balin.

- Współpraca układa się bardzo dobrze. Z roku na rok kwota wsparcia ze strony firmy jest coraz większa. Pozwala nam to na w miarę spokojne funkcjonowanie jako stowarzyszenie MTS Chrzanów. Jak każdy klub chcemy się rozwijać. Niestety, w dzisiejszych realiach bez finansowego wsparcia sponsorów nie ma szans utrzymać się na powierzchni. Pieniądze z gminy nie są wystarczające, zresztą nie o to chodzi, żeby miasto wspierało klub w całości. Dlatego też działania zarządu MTS idą w tym kierunku, żeby grono sponsorów stale się powiększało - mówi Marcin Dęsoł, prezes Unimetal Recycling MTS Chrzanów.