Nie masz konta? Zarejestruj się

Praca, biznes, edukacja

JB SYSTEM Oddział Małopolska poszukuje kandydatów do pracy

15.02.2023 11:48 | 0 komentarzy | 2 338 odsłony | red

Materiał promocyjny

FIRMA JB SYSTEM Oddział Małopolska jest firmą usługową w zakresie wykonania monitoringu CCTV, systemów alarmowych, kontroli dostępu i integracji systemów.
0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób z okolic Karniowic
koło Trzebini na stanowisko:

TECHNIK - INSTALATOR INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie instalacji. Możliwość przyuczenia do zawodu (pracownik bez doświadczenia).
  • Dodatkowe informacje:
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia pracownika od podstaw

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki lub elektryki
  • Zdolności manualne - praca z elektronarzędziami
  • Wykształcenie elektroniczne, elektryczne lub pokrewne
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Niekaralność

Kontakt tel. 664 094 301, biuro@jbsystem.pl