Nie masz konta? Zarejestruj się

Pogorzyce

Chłopiec biegł za piłką i wpadł pod koła

02.08.2015 12:10 | 0 komentarzy | 6 877 odsłon | Marek Oratowski

Dziesięciolatek z Bolęcina trafił do szpitala po potrąceniu przez samochód. Policyjny patrol zatrzymał też dwóch mężczyzn niszczących w Pogorzycach znaki drogowe.

0
Chłopiec biegł za piłką i wpadł pod koła
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotni wieczór na ulicy Komornickiej w Bolęcinie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem mieszkaniec Trzebini jadąc w kierunku ulicy Zakopiańskiej potrącił 10-latka, który wbiegł nagle na jezdnię za piłką. Pieszy został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności i przyczyn zdarzenia.

Także w sobotę po godzinie osiemnastej chrzanowianin zgłosił dyżurnemu w komendzie powiatowej włamanie do swojej piwnicy w bloku przy ulicy Pogorskiej.  Nieznany sprawca po zerwaniu skobla zabrał z niej rower wartości tysiąca złotych.

W nocy z soboty na niedzielę na ulicy Szymanowskiego w Pogorzycach policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn.

- Wyrwali i uszkodzili dziewięć znaków drogowych stojących przy drodze. Sprawcami okazali się 17-letni mieszkaniec Chrzanowa i 21-letni mieszkaniec Olkusza. Odpowiedzą przed sądem za popełnione wykroczenie - informuje Robert Matyasik, rzecznik KPP w Chrzanowie.

 

.