Drużyna ADS VICTORIA TRZEBINIA liderem TLS (WIDEO,ZDJĘCIA)

21.01.2024 21:01 | 0 komentarzy | 3 137 odsłony | Michał Papiernik
W niedzielę, 21 stycznia, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Myślachowicach rozegrana została piąta kolejka Trzebińskiej Ligi Siatkówki.
0
Drużyny: PLAYERS/VOLLEY TEAM oraz ADS VICTORIA TRZEBINIA a także sędzia Piotr Kruk

Wszystkie cztery spotkania piątej kolejki zakończyły się wygraną w dwóch setach. Mecz pomiędzy zespołami CARPE DIEM CHRZANÓW i OLIMPIJCZYCY TRZEBINIA został przełożony na 28 stycznia.

Obecny lider ADS VICTORIA TRZEBINIA gładko pokonał zespół PLAYERS/VOLLEY TEAM, który w każdym z setów nie przekroczył granicy 20 punktów.

Doświadczenie oraz kolektyw do atuty drużyny KOMPLETNI KRZESZOWICE, które przełożyły się na wygraną z reprezentacją UTB TEAM MYŚLACHOWICE.

Młoda drużyna EKONOM TRZEBINIA nie dała rady DRUŻYNIE A CHRZANÓW.

W ostatnim spotkaniu WTORKOWI CHRZANÓW bardzo wysoko ograli drużynę PRETENDENCI TRZEBINIA. Drugi set zakończył się wynikiem aż 25:7.

Następna, szósta kolejka Trzebińskiej Ligi Siatkówki, której patronem medialnym jest „Przełom”, odbędzie się w niedzielę 28 stycznia.

WYNIKI V KOLEJKI - 21.01.2024

9:00  -  EKONOM TRZEBINIA  - DRUŻYNA A CHRZANÓW                  0:2 ( 19:25, 22:25)

10:00 -  UTB TEAM MYŚLACHOWICE – KOMPLETNI KRZESZOWICE  0:2 ( 15:25, 24:26)

11:00  - PLAYERS/VOLLEY TEAM – ADS VICTORIA TRZEBINIA            0:2 ( 13:25, 14:25)

12:00 – WTORKOWI CHRZANÓW – PRETENDENCI TRZEBINIA         2:0 ( 25:13, 25:7)