Nie masz konta? Zarejestruj się

Krzeszowice

04.09.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 196 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 17:52

Lato, to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.

0
Zabawa dla dzieci "Jak się bawisz latem?"
Maciek na hulajnodze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Izabela Kaczmarek z Chrzanowa napisała do nas w imieniu syna Maćka:

- Mój 10-letni syn Maciek bardzo lubi jeździć na rowerze i hulajnodze. Ćwiczy też różne akrobacje na skate parku w Trzebini. Dbamy oczywiście o bezpieczeństwo, więc zawsze podczas zabawy ma założony kask na głowie.

Maciek otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max.

To jest ostatnie zdjęcie prezentowane w naszej zabawie "Jak się bawisz latem?". Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział. Jednocześnie informujemy, że od września w tej rubryce pojawi się lubiana przez Was zabawa "Moja ulubiona książka".

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".