Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Spokojnie Trzebinianin - jak ktoś w tym meczu miał szczęście, to raczej przyjezdni. Dwie bramki strzelili z niczego, po naszej niezrozumiałej apatii w polu karnym. My mieliśmy słupek i okazję Wilczka na 3:1 w drugiej połowie. Tak jak piszesz, podejrzewam, że Tomek zluzuje K Pająka teraz, bo ten nie zrobił nic, żeby zapobiec utracie tych dwóch goli. Też się zgadzam co do Kiczyńskiego - z Radkiem utworzą fajny duet, a Kwiecień jest bez formy i chyba usiądzie (sam trener drugi mecz z rzędu go opierdala). Nie zgadzam się co do Horawy - fakt, że zawalił kontrę w pierwszej połowie, ale bez niego środek pola kompletnie by już nie funkcjonował. Też nie wiem, czemu się uparł trener na Mrożka i Marszałka, którzy drugi mecz z rzędu grają bardzo przeciętnie. Z przodu nam sporo brakuje - Kowal przemęczony, Wilczek za mało ruchliwy (choć wczoraj miał kilka fajnych zagrań), Sochacki mało efektywny, a i tak najlepszy z naszych ofensywnych zawodników. Szkoda, że Wierzbik nie ma siły na więcej niż godzinę, bo on zawsze coś potrafi zrobić z niczego.

Napisany przez MKS Fan, 19.08.2019 10:19

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.144.187.103 / ec2-3-144-187-103.us-east-2.compute.amazonaws.com
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)