Nie masz konta? Zarejestruj się

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Z tego co doczytałem to za samochodem można ciągnąć sanki w ilości nie przekraczającej połowę masy pojazdu, przez który są ciągniete. Jedyne wymaganie to takie aby ostatnie sanki posiadały hamulce. Jest też możliwość ciągnięcia większej masy sanek za pojazdem mechanicznym, ale tylko pod warunkiem że pierwsze sanie mają hamulec najazdowy. Art. 60.2.2 podpunkt 5g.

Napisany przez Maryjan Cebula, 07.01.2019 22:17

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.93.75.30 / ec2-3-93-75-30.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)