Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Kibic - masz bardzo słuszne spostrzeżenia co do Stanka. Ja już sam się irytuję patrząc na jego nieskuteczność, ale jakby dokładnie przeanalizować jego występy w całej rundzie, to można dojść do ciekawych wniosków. Na początku sezonu Stanio był chory czy kontuzjowany i w efekcie nie grał. Bez niego 3 pierwsze mecze z Raźniakiem czy Sochackim w ataku zakończyliśmy porażkami. Wrócił do zespołu i od razu zrobił karnego (trochę z niczego) w meczu z Avią, a meczu nie przegraliśmy. Ciężkiej pracy, biegania, pressingu, angażowania obrońców nie można mu odmówić - jako jedyny u nas umie przyjąć piłkę na połowie rywala, czasem nawet z dwójką obrońców na plecach, przetrzymać, poczekać na podłączenie się pomocników i rozprowadzić. Charakterystyczna jego akcja to odbiór piłki środkowemu obrońcy Resovii, odegranie do Porębskiego, który następnie obsłużył asystą Miziowego już w pole karne. Z drugiej strony grając jednak te 14 spotkań w ataku, większość po 90 minut wymagam od Stanio 5 goli na rundę. I te okazje miał - że wspomnę szansę na 1-0 w Daleszycach, tak samo w Skawinie czy okazję na 3-0 w meczu z Sołą - to były czyste pozycje, które napastnik musi strzelić.

Napisany przez MKS Fan, 20.11.2017 10:35

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 18.219.63.90 / ec2-18-219-63-90.us-east-2.compute.amazonaws.com