Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Mecze w których powinniśmy zdobyć więcej punktów: 1. Orlęta na wyjeździe - nie wykorzystaliśmy karnego, prowadziliśmy, mieliśmy przewagę w polu, finalnie nawet remisu nie było 2. Avia u siebie - prowadziliśmy, straciliśmy pechową bramkę na remis 3. KSZO na wyjeździe - stracona bramka na 1-2 w 80 minucie z karnego, można było remis wywieźć 4. Resovia u siebie - sędzia nie uznał prawidłowo strzelonej przez Kowala bramki na 2:1 5. Karpaty u siebie - przez 75 minut przewaga w polu i gości ratował bramkarz 6. Unia na wyjeździe - prowadzenie na kilka minut przed końcem mimo gry w 10 przez godzinę - nie dowieźliśmy 7. Spartakus na wyjeździe - idealna okazja Stanka na 1-0 niewykorzystana, potem błąd Wróbla i porażka 8. Stal Rzeszów na wyjeździe - karny z kapelusza w końcówce i zamiast 3 punktów tylko 1 9. Teraz Wiślanie - sam trener Jaśkowic podkreślał, że graliśmy lepiej - porażka po golu w 90 minucie. Bardzo nieszczęśliwa ta runda, 3-4 mecze przegrane zasłużenie (Chełmianka, Motor, Wólczanka), a reszta w każdym meczu dużo nie brakuje do pełni szczęścia.

Napisany przez MKS Fan, 13.11.2017 19:24

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.237.65.102 / ec2-3-237-65-102.compute-1.amazonaws.com