Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Też bym stawiał Sochackiego w podstawie chociażby na jedną połowę. Przecież ten chłopak już niejednokrotnie pokazywał się z dobrej strony. Bramek może nie strzela (choć ma do tego okazje) to przynajmniej jest szybki i może w tempo dobrać w pole karne. W rzeczywistości Świętek, dla którego to jest pierwszy seniorski klub gra więcej od Sochackiego. Gdzie ta logika? Ja już od dawna mówię żeby dać szanse Jaroszowi. Na początku dać mu wybiegać to 10-15 minut, a potem z czasem go wprowadzać do podstawy. Predyspozycje na pewno ma. Musi jeszcze przybrać na masie mięśniowej żeby nie przegrywać pojedynków z przeciwnikiem. Trzeba się kiedyś przejść na mecz juniorów.

Napisany przez TrzebinianinMKS, 10.10.2017 16:35

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.133.119.66 / ec2-3-133-119-66.us-east-2.compute.amazonaws.com
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)