Nie masz konta? Zarejestruj się

Komunikacja

Uwaga pasażerowie. Autobusy nie przyjadą na te przystanki

29.06.2019 14:00 | 0 komentarzy | 5 080 odsłon | Michał Koryczan

W związku z imprezą biegową w Libiążu, część autobusów miejskich będzie kursować zmienioną trasą.

0
Uwaga pasażerowie. Autobusy nie przyjadą na te przystanki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niedzielę, 30 czerwca czeka nas trzecia edycja biegu „Libiąska Dziesiąteczka". W związku z tym pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej muszą się liczyć z pewnymi utrudnieniami.

W godzinach od 11.00 do 12.30 autobusy linii 15 oraz 38 będą kursować na zmienionych trasach.

Linia 15
Pojazdy rozpoczynające kurs z przystanku Młoszowa Wzgórze II o godzinie 10.08 i 10.48, dojadą do przystanku Libiąż Jowisz, a następnie pojadą ulicą Oświęcimską w kierunku Urzędu Miejskiego. Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Libiąż Kopalnia Janina, Libiąż Pawilon, Libiąż Os. Flagówka, Libiąż 11 Listopada.

Autobusy wyjeżdżające na trasę z przystanku Libiąż Cmentarz o godzinie 11.20 oraz z przystanku Gromiec Granica o godzinie 11.54 po dotarciu do przystanku Libiąż Urząd Miejski pojadą następnie ulicą Oświęcimską w kierunku Jowisza. Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Libiąż 11 Listopada, Libiąż Os. Flagówka, Libiąż Pawilon, Libiąż Kopalnia Janina.

Linia 38
Pojazdy rozpoczynające kurs z przystanku Chrzanów Dworzec ZKKM o godzinie 11.35 dojadą do przystanku Żarki Młyn, a potem pojadą ulicą Kościuszki, Krakowską i Oświęcimską w kierunku Libiąż Jowisz. Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Żarki Szkoła, Żarki Astronautów, Żarki Zagórcze, Libiąż Jaworek, Libiąż Myśliwska, Libiąż Przejazd Kolejowy.

Autobusy wyjeżdżające na trasę z przystanku Libiąż Jowisz o godzinie 12.18 pojadą ulicą Kościuszki, Krakowską i Oświęcimską w kierunku Żarek. Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Libiąż Przejazd Kolejowy, Libiąż Myśliwska, Libiąż Jaworek, Żarki Zagórcze, Żarki Astronautów.