Druga porażka MTS-u

21.10.2007 10:15 | 0 komentarzy | 2 062 odsłony | red
Pierwszoligowcy MTS Chrzanów przegrali w sobotę po raz drugi w tym sezonie. Po ubiegłotygodniowej porażce w Zabrzu tym razem ulegli Gwardii Opole 30-36 (14-20).
0

Chrzanowianie schodzili na przerwę z sześciobramkową stratą. Na początku drugiej połowy przegrywali już tylko 22-25. Jednak goście wykorzystali grę z przewagą dwóch zawodników i odskoczyli na siedem bramek (23-30). Wtedy podopieczni Adama Piekarczyka jeszcze raz zerwali się do walki. W 50. minucie przegrywali już tylko 28-31. Jednak Marcin Skoczylas nie wykorzystał karnego. Kilka kolejnych ataków gospodarzy zakończyło się zaś strzałami niecelnymi lub w słupek. Za to przyjezdni bezbłędnie wykańczali kontry i zasłużenie wygrali.

Na zdjęciu: Szczypiorniści MTS-u w akcji obronnej