Balin zremisował z Janiną

22.10.2007 13:30 | 5 komentarzy | 2 027 odsłony | red
W niedzielnych piątoligowych derbach Orzeł Balin zremisował z Janiną Libiąż 1-1. Wynik oddaje to, co działo się na boisku.
5

Już w 1. minucie D. Adamczyk pokonał Lichotę. Gospodarze sygnalizowali spalonego, ale arbiter wskazał na środek boiska. W 23. minucie po uderzeniu T. Jedynaka w długi róg do piłki doszedł Jaromin i wślizgiem doprowadził do wyrównania.

W drugiej połowie oba zespoły stworzyły niewiele sytuacji. W 65. minucie Jaromin uderzył z woleja, ale piłka uderzyła w słupek i wyszła w pole. W 77. minucie Niewiedział co prawda pokonał Lichotę, ale sędzia tym razem odgwizdał spalonego i nie uznał gościom bramki.

Na zdjęciu: Piłkę wyprowadzają zawodnicy Janiny