Trzebinia poza pucharem

25.10.2007 10:48 | 2 komentarze | 2 082 odsłony | red
Środowe mecze półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Chrzanów były nieudane dla zawodników MKS Trzebinia-Siersza. Czwartligowcy MKS-u ulegli w Balinie 3-4, a rezerwy przegrały z Gromcem 1-2.
2

Mecz w Balinie był bardzo emocjonujący. Do przerwy notowano remis 2-2. Gdy niedługo po zmianie stron trzebinianie zdobyli trzeciego gola wydawało się, że to oni przejdą do kolejnej rundy. Jednak ostatnie pięć minut zmieniło losy spotkania. Najpierw po centrze Gycyka w samo „okienko” uderzył Adamczyk. Gdy piłkarze obu drużyn myśleli już do serii rzutów karnych, w ostatniej akcji meczu W. Jedynak dograł do Rojka, a ten głową dał zwycięstwo piątoligowcom.
- Gdybyśmy tak grali w lidze, pewnie mielibyśmy z 10 punktów więcej - zauważył po końcowym gwizdku trener balinian Robert Smok.
W finale Pucharu Polski jego podopieczni spotkają się z Gromcem, który wygrał w Trzebini 2-1 z rezerwami MKS-u.

Na zdjęciu: Przy piłce Łukasz Bartuś (MKS), naciskany przez rywala z Balina