Derby dla Gali Trzebinia

27.10.2007 18:54 | 1 komentarz | 1 894 odsłona | red
Po zaciętej walce siatkarze Gali Trzebinia wygrali u siebie 3-2 sobotnie IV-ligowe derby z Maratonem Krzeszowice.
1

Sytuacja w meczu zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pierwszego seta Gala wygrała 25-23, ulegając w drugim 21-25. W trzeciej partii znów górą byli gospodarze, zwyciężając 25-22. Dzięki wygranej gości w czwartym secie 25-19 o wszystkim miał zadecydować tie-break. Przy stanie 14-13 Maraton miał nawet piłkę meczową. Jednak po ataku nowego nabytku trzebinian Łukasza Pietrzyka to Gala wygrała piątego seta 16-14.
- W ostatnich latach wygrywamy u siebie z Maratonem i i tak było również i tym razem. Na razie w lidze mamy komplet czterech wygranych - cieszył się po zakończeniu spotkania grający trener gospodarzy Jarosław Oprządek.

Na zdjęciu:  Z udanego zagrania cieszą się siatkarze Maratonu Krzeszowice