Pepes lepszy od Orłów

04.11.2007 18:36 | 0 komentarzy | 2 416 odsłony | red
W najciekawszym meczu 2. kolejki Chrzanowskiej Futsal Ligi Pepes pokonał w niedzielne popołudnie Orły 2-1 (0-1).
0

Oba zespoły wygrały swoje mecze w inauguracyjnej kolejce i walczyły o podtrzymanie dobrej passy. W 10. minucie po strzale Mariusza Kaczary Orły wyszły na prowadzenie.

Tuż po przerwie skuteczną dobitką popisał się Mateusz Pindel, doprowadzając do wyrównania. Losy meczu rozstrzygnęły się w 35. minucie. Właśnie wtedy za szósty faul Orłów sędzia podyktował tzw. przedłużony rzut karny. Na bramkę zamienił go Przemysław Knapik, kapitan Pepesu. Do końca meczu liczni kibice obejrzeli jeszcze trzy przedłużone karne (dwa dla Pepesu i jeden dla Orłów), ale wynik już się nie zmienił.

Na zdjęciu: Indywidualny pojedynek w meczu Orłów z Pepesem