Balin podzielił się punktami z Brzeszczami

04.11.2007 18:53 | 3 komentarze | 1 591 odsłona | red
W ostatniej kolejce rundy jesiennej V ligi Orzeł Balin zremisował w niedzielę w Górnikiem Brzeszcze 1-1 (1-0).
3

W 33. minucie po faulu na Jedynaku sędzia odgwizdał rzut karny, zamieniony na bramkę przez Kanię. W 65. minucie strzałem głową przy lewym słupku wyrównał Bielenin, który kilka minut wcześniej trafił z bliska w poprzeczkę.

Gospodarze mieli kilka wyśmienitych okazji, ale zawodziła ich skuteczność. Najbliższy szczęścia był młodzieżowiec W. Jedynak, który w sytuacji sam na sam fatalnie przestrzelił. Cel minęły też uderzenia z dystansu T. Jedynaka i Kani. Balinianie nie zakończyli jeszcze sezonu.

Za tydzień czeka ich finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Chrzanów. Ich rywalem będzie Nadwiślanin Gromiec.
(MOR)

Na zdjęciu: Do uderzenia piłki głową przygotowuje się Tomasz Jedynak (Orzeł Balin)