Balin zdobywcą pucharu

12.11.2007 13:48 | 0 komentarzy | 1 805 odsłona | red
Tegoroczny sezon piłkarski zakończył finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Chrzanów. W zimowej scenerii Nadwiślanin Gromiec uległ w niedzielę u siebie Orłowi Balin 0-1 (0-1).
0

W pierwszej połowie więcej z gry mieli gospodarze. Jednak strzały Łukaszki i Budka minęły poprzeczkę. Sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystali zaś Łukaszka i Kosowski. Za to w 35. minucie goście zdobyli - jak się potem okazało - zwycięskiego gola. Z prawej strony Gocyk dograł do wbiegającego w pole karne T. Jedynaka, a ten strzałem z 12 metrów nie dał szans Księżarczykowi. W końcówce pierwszej połowy dwa groźne strzały oddal aktywny Łukaszka, ale Lichota był na posterunku. W drugiej połowie, gdy na boisku zaczął padać śnieg, gracze Balina kontrolowali grę. Odnieśli więc pierwsze od pięć lat zwycięstwo nad Gromcem, otrzymując puchar z rąk prezesa Podokręgu Chrzanów Józefa Cichonia.

Na zdjęciu: Przy piłce Marcin Gocyk (Balin), naciskany przez Bartłomieja Kosowskiego (Gromiec)