Udana końcówka Gali

18.11.2007 10:16 | 3 komentarze | 1 892 odsłona | red
IV-ligowi siatkarze Gali wygrali w sobotę 3-2 pojedynek z przedostatnią w tabeli Siemaszką Piekary Śląskie.
3

Po dwóch setach wygranych przez trzebiński zespół 24-14 wydawało się, że trzecia partia będzie tylko formalnością. Tymczasem w trzecim secie to goście dyktowali warunki gry, zwyciężając 26-24. Dzięki skutecznej końcówce przyjezdni wygrali też czwartego seta (25-20), doprowadzając do tie-breaka. Jednak w decydującej partii gospodarze prowadzili od początku do końca, wygrywając 15-9.

- Nie wiem, dlaczego w trzecim i czwartym secie daliśmy sobie narzucić warunki gry rywala. Być może to skutek grypy żołądkowej, jaką przechodziło ostatnio kilku zawodników - zastanawiał się po meczu Jarosław Oprządek, grający trener Gali.

Na zdjęciu: Zawodnicy Gali cieszą się ze zdobytego punktu