MTS złamał Stal Mielec

02.12.2007 20:32 | 1 komentarz | 1 742 odsłona | red
Piłkarze ręczni MTS Chrzanów po dobrym, emocjonującym meczu pokonali u siebie lidera I-ligowej tabeli Stal Mielec 40-39.
1

Po pierwszej połowie chrzanowianie prowadzili 22-21. Zaraz po przerwie przyspieszyli ataki i systematycznie powiększali przewagę. W 50. minucie na świetlnej tablicy widniał wynik 37-30 i wydawało się, że wygrana gospodarzy jest przesądzona. Jednak goście dopingowani przez głośną grupę fanów z flagami i bębnami, zaczęli odrabiać straty. Nie zdążyli jednak doprowadzić choćby do remisu. W ostatniej sekundzie meczu wykorzystali karnego, ale mimo to przegrali 39-40.

W końcówce gra się zaostrzyła i sędziowie pokazali kilka czerwonych kartek. Po końcowym gwizdku najskuteczniejszy gracz MTS-u Marcin Skoczylas (15 goli) powędrował do góry na rękach kolegów. Jeszcze raz okazało się, że im mocniejszy rywal, tym lepszy występ szczypiornistów z Chrzanowa.

Na zdjęciu: Ofensywna akcja MTS-u. Przy piłce Wiesław Zduń.