Charytatywne granie w Chrzanowie

06.01.2008 16:55 | 2 komentarze | 2 103 odsłony | red
W niedzielnym turnieju charytatywnym w piłce nożnej halowej, rozegranym w chrzanowskiej hali, na rzecz Fundacji im. Brata Alberta zebrano 610 złotych.
2

W drugiej już edycji turnieju na starcie stanęło osiem zespołów. W finale nauczyciele pokonali 1-0 Policję. Bramkę na wagę wygranej zdobył Dariusz Bieroński, który z siedmioma trafieniami został królem strzelców imprezy. Policjantom na pocieszenie pozostał tytuł najlepszego gracza imprezy, przyznany ich zawodnikowi Łukaszowi Motylowi. Trzecie miejsce przypadło Architektom, zespołowi mającemu najwięcej kibiców. W małym finale dość niespodziewanie wygrali 1-0 z górnikami z ZG Janina. Trofea dla najlepszych wręczyli przewodniczący chrzanowskiej rady miejskiej Krzysztof Zubik i wiceburmistrz Stanisław Dusza.

Na zdjęciu: Kapitan drużyny Nauczycieli Jacek Nowak odbiera puchar od Krzysztofa Zubika