Siatkarki MOS-u przegrały z Salosem

12.01.2008 16:55 | 0 komentarzy | 2 191 odsłony | red
Siatkarki IV-ligowego MOS-u Chrzanów przegrały w sobotę ważny mecz z Salosem Kraków 0-3, komplikując sobie drogę do awansu do trzeciej ligi.
0

Pierwszego seta chrzanowianki przegrały 20-25 i były w nim tylko tłem dla rywalek. W drugiej partii przegrywając 15-21 wygrały za to sześć piłek z rzędu i doprowadziły do remisu. Jednak „przespały” końcówkę i uległy rywalkom 21-25. W trzecim secie zawodniczki MOS-u prowadziły już 10-3, 18-13 i 21-17. Dzięki dobrej grze blokiem i skutecznej zagrywce krakowianki zdołały odwrócić losy tego seta, którego wygrały 25-22. Po końcowym gwizdku odtańczyły na parkiecie PG nr 1 w Chrzanowie taniec zwycięstwa.

- Zabrakło nam wyrachowania w decydujących momentach, za dużo też było prostych błędów, choć mecz mógł się podobać – skomentował trener chrzanowianek Tomasz Brzózka. Jego podopieczne są na trzecim miejscu w tabeli i nie straciły jeszcze szansy na grę w barażach o trzecią ligę.

Na zdjęciu: Zawodniczki MOS-u zatrzymują blokiem siatkarki Salosu