Wodociągi pokazały klasę

20.01.2008 10:44 | 2 komentarze | 2 712 odsłony | red
Zakładowy turniej halowej piłki nożnej, zorganizowany w sobotę w chrzanowskiej hali, wygrali zawodnicy Wodociągów Chrzanów.
2

W turnieju uczestniczyło dziesięć zespołów, podzielonych na dwie grupy. W finale spotkali się zwycięzcy obu grup. Gracze Wodociągów pokonali w nim Bumar-Fablok SA 1-0. Zawodnicy Wodociągów potwierdzili tym samym, że zdobyty przez nich w ubiegłym roku tytuł mistrza Polski drużyn branży wodociągowo-kanalizacyjnej nie był dziełem przypadku.

W meczu o trzecie miejsce Profit Regulice 7-0 rozgromił ZG Trzebionka. Królem strzelców został zawodnik Profitu Kamil Ciołek, zdobywca 11 goli, a najlepszym bramkarzem Eugeniusz Wałach z Manhattanu.

Na zdjęciu: Fragment meczu Profitu z Enionem