Juniorzy MKS-u najlepsi w hali

26.01.2008 20:44 | 0 komentarzy | 2 042 odsłony | red
W sobotni wieczór juniorzy młodsi trzebińskiego MKS Trzebinia-Siersza zgodnie z przewidywaniami wywalczyli mistrzostwo powiatu w halowej piłce nożnej.

W chrzanowskiej hali rywalizowali mistrzowie wszystkich pięciu gmin. Gracze Trzebini zgromadzili najwięcej, bo 9 punktów. W pierwszym meczu ulegli MOS-owi Chrzanów 1-2. W kolejnych spotkaniach wygrali z Janiną Libiąż (3-1), Alwernią (3-1) i Lwem Olszyny (2-1). Podopieczni Ryszarda Bastra odebrali puchar z rąk przedstawicieli Podokręgu Chrzanów i będą reprezentować nasz powiat w turnieju w Wadowicach o mistrzostwo Małopolski Zachodniej.

W sobotnie przedpołudnie w Regulicach turniej o mistrzostwo podokręgu rozegrali trampkarze. Wśród trampkarzy młodszych wygrali zawodnicy Żarek, a najlepsi w kategorii trampkarzy starszych okazali się gospodarze z Regulic.