Północ lepsza o bramkę od 10 LUX

27.01.2008 18:32 | 0 komentarzy | 1 795 odsłona | red
Północ wygrała 3-2 z 10 LUX w najciekawszym, niedzielnym meczu Chrzanowskiej Ligi Futsalu.
0

Mecz wicelidera Północy z trzecią w tabeli 10 LUX był hitem niedzielnej kolejki CHLF. Po 6. minutach Północ prowadziła już 2-0 po uderzeniu Kalińskiego z dystansu i pięknym lobie Kadłuczki zza połowy boiska. W 7. minucie kontaktowego gola dla 10 LUX strzałem w długi róg zdobył Wójcik. Cztery minuty później Północ znów prowadziła dwoma golami po strzale Łukasika, który sfinalizował dwójkową akcję. Zaraz po zmianie stron Krupnik zdobył drugiego gola dla 10 LUX, która przeważała w drugiej połowie. Jednak wynik nie uległ już zmianie.

Na zdjęciu: Przy piłce Artur Oczkowski (10 LUX), naciskany przez zawodników Północy