Skuteczna końcówka Północy

10.02.2008 19:44 | 2 komentarze | 2 052 odsłony | red
W niedzielnym meczu Chrzanowskiej Ligi Futsalu druga w tabeli Północ Chrzanów pokonała zajmujący piątą lokatę Protector 7-2. Jednak jeszcze na dwie minuty przed końcem podopieczni Jakuba Zielińskiego prowadzili tylko 3-2.
2

Wynik sugeruje zdecydowaną przewagę Północy. Tymczasem pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Na uderzenie Grzegorza Kalfasa z Północy odpowiedział Krzysztof Dzikowski. W 37. minucie Łukasz Kadłuczka trafił do pustej bramki, a chwilę później uderzeniem z półobrotu Paweł Łukasik podwyższył na 3-1. Wtedy w miejsce bramkarza gracze Protectora desygnowali do gry Rafała Dobrowolskiego, który strzałem z dystansu pokonał golkipera Północy Łukasza Gielarowskiego i było już tylko 3-2 dla wicelidera. Po chwili jednak strzelec kontaktowego gola zobaczył czerwoną kartkę za interwencję za polem bramkowym. To był punkt zwrotny meczu. Od tego momentu gracze Północy rządzili i dzielili na boisku, przeprowadzając skuteczne kontry. Ostatecznie wygrali 7-2.
(RAT)

Na zdjęciu: Trener Północy Jakub Zieliński po strzeleniu drugiej bramki przez Protectora wziął czas, by ustalić taktykę gry