Siatkarki MOS-u wygrały z Tarnowem

24.02.2008 19:43 | 1 komentarz | 1 763 odsłona | red
Zawodniczki IV-ligowego MOS-u wygrały u siebie w niedzielę 3-0 z Tarnovią. Tym samym zrewanżowały się rywalkom za wyjazdową porażkę 2-3.
1

Po asie serwisowym Ewy Dobrzańskiej siatkarki MOS-u wygrały pierwszego seta 25-21. W drugim secie dzięki agresywnemu serwisowi i odrzuceniu rywalek od siatki chrzanowianki zwyciężyły 25-21. W trzeciej partii wyższość gospodyń nie podlegała już dyskusji, o czym świadczy wynik końcowy 25-14.

- Cieszę się, że nie zabrakło nam tym razem koncentracji. Chciałbym zwłaszcza wyróżnić Ewę Dobrzańską, bardzo skuteczną w zagrywce i ataku – podsumował trener chrzanowianek Tomasz Brzózka.