Późny zryw MTS-u

08.03.2008 20:31 | 2 komentarze | 1 941 odsłona | red
Piłkarze ręczni chrzanowskiego MTS-u przegrali w sobotni wieczór z MOSiR-em Zabrze 27-28 (11-13).
2

Pierwsza połowa przebiegała po dyktando gości, którzy prowadzili kolejno 4-2 i 8-4, by zejść na przerwę z dwubramkową przewagą. W 32. minucie zabrzanie odskoczyli na 15-11 i wydawało się, że zdominują wydarzenia na parkiecie. Jednak od 37. do 40. minuty po szybkich kontrach sfinalizowanych przez Adam Kruczka i Pawła Rokitę, chrzanowianie prowadzili już 19-16.

Potem popełnili jednak kilka prostych błędów, a goście przeprowadzili kilka skutecznych ataków. Najpierw doprowadzili do wyrównania, a potem wyszli na prowadzenie 24-21 i 26-22.

Zryw podopiecznych Adama Piekarczyka w końcówce rozpoczął się za późno. Na 2 sekundy przed końcem rzutem rozpaczy Paweł Odynokow ustalił wynik na 27-28. Po meczu pierwszoligowcy MTS-u dostali stypendia sportowe, ufundowane przez gminę.