Siatkarki PMOS-u w trzy kwadranse uporały się z Gorlicami

09.03.2008 16:27 | 4 komentarze | 1 617 odsłona | red
Walczące o awans do trzeciej ligi siatkarki czwartoligowego PMOS-u Chrzanów w PG nr 1 gładko wygrały w niedzielę z Gorlicami 3-0.
4

Przyjezdne nie stawiły większego oporu podopiecznym Tomasza Brzózki. Pierwszego seta chrzanowianki wygrały 25-8. W drugiej partii po wyrównanym początku ich przewaga też nie była zagrożona. Po skutecznym ataku Magdaleny Pudełko zawodniczki PMOS-u wygrały 25-15. Najbardziej wyrównany był trzeci set. Na jego początku przyjezdne nawet wyszły na prowadzenie (5-4). Potem jednak górę wzięła wyższość gospodyń, dobrze serwujących i atakujących oraz grających nieźle blokiem. Po dwóch dobrych zagrywkach Magdaleny Pudełko chrzanowianki wygrały tę partię 25-21 i cały mecz 3-0.