Derby na ostro

23.03.2008 08:59 | 2 komentarze | 1 942 odsłona | red
W rozegranym w sobotnie popołudnie meczu derbowym pomiędzy Alwernią i Trzebinią górą byli gospodarze. Alwernia po bramce Pawła Jajki z rzutu karnego w 89. minucie pokonała Trzebinię 1-0.
2

W rozegranym w sobotnie popołudnie meczu derbowym pomiędzy Alwernią i Trzebinią górą byli gospodarze. Alwernia po bramce Pawła Jajki z rzutu karnego w 89. minucie pokonała Trzebinię 1-0.

W samym meczu nie brakowało walki, zaangażowania, sytuacji podbramkowych oraz, niestety, błędów sędziego. W 50. minucie piłkę do bramki Chuderskiego skierował Drobniak, ale arbiter gola nie uznał, dopatrując się spalonego.

- Stałem idealnie na linii z ostatnim obrońcą. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że spalonego w tej sytuacji nie było – mówił po meczu wyraźnie rozgoryczony opiekun gości Marcin Kasprzyk.

Jedyna bramka meczu padła z rzutu karnego podyktowanego za faul Wilka na Józkowiczu. W doliczonym czasie gry podobną okazję powinni mieć piłkarze z Trzebini, ale sędzia nie zauważył ewidentnego faulu w polu karnym Alwerni na Adamczyku.

Po ostatnim gwizdku zawodnicy przyjezdnych długo nie mogli się pogodzić z porażką otwarcie manifestując swoją złość. Już po zakończeniu spotkania żółtą kartką za niesportowe zachowanie został ukarany Jakub Wilk.

W innym IV-ligowym spotkaniu Fablok bezbramkowo zremisował w Krakowie z Garbarnią.