Regulice w VI lidze!

14.06.2008 21:20 | 6 komentarzy | 1 847 odsłona | red
Dzięki wygranej 2-1 w sobotnim meczu z rezerwami MKS Trzebinia-Siersza piłkarze Regulic awansowali z klasy A do VI ligi.
6

Losy tego wyrównanego spotkania rozstrzygnęły się w drugiej połowie. W 65. minucie Jakub Ciołek pod podaniu Mamonia wyprowadził gości strzałem w długi róg na prowadzenie. Pięć minut później był już jednak remis. Wydawało się, że ataki gości nie przyniosą skutku. Jednak w 86. minucie Kamil Ciołek przedarł się jednak lewą strona i podał w pole karne do Piwowarczyka, który wszedł na boisko chwilę wcześniej. Ten uderzył z półobrotu i piłka wpadła do siatki przy lewym słupku. Po meczu podopieczni Macieja Matusika odtańczyli taniec zwycięstwa, świętując awans do VI ligi. Regulice wprawdzie mają tyle samo punktów co Wolanka, ale lepszy bilans bezpośrednich spotkań. (MOR)

Na zdjęciu: Po meczu podopieczni Macieja Matusika odtańczyli na boisku w Trzebini taniec zwycięstwa