Świt lepszy od wicelidera

14.06.2008 21:22 | 0 komentarzy | 1 639 odsłona | red
Świt Krzeszowice wygrał w sobotę u siebie 2-1 z wiceliderem V ligi Skawą Wadowice.
0

Już w 4. minucie gospodarzy wyprowadził na prowadzenie Polowiec, który popisał się skuteczną dobitką. W 17. minucie mogło być już 2-0, ale Krzyściak trafił w poprzeczkę. Gol dla Świtu padł kwadrans później po uderzeniu głową Wojdały. W drugiej połowie goście ruszyli do odrabiania strat, ale zdobyli tylko kontaktowego gola. Ciekawostką jest fakt, że w składzie Wadowic znaleźli się wychowankowie trzebińskiego MKS-u Norbert Ciepichał i Tomasz Witkowski.

Na zdjęciu: O piłkę w środku boiska walczą zawodnicy Świtu (w jaśniejszych strojach) i Skawy.