Piłkarze z Balina obronili remis w dziesiątkę

19.06.2008 13:27 | 0 komentarzy | 1 532 odsłona | red
W środowym meczu V ligi piłkarze Orła Balin zremisowali z Karpatami Siepraw 1-1. To dobry wynik, bo przez 50 minut balinianie grali w osłabieniu.
0

W 12. minucie błąd obrony gospodarzy wykorzystał Michał Wiącek, który mając przed sobą tylko golkipera Orła Konrada Lisa nie zmarnował okazji. W 35. minucie kibice cieszyli się z wyrównania kapitana miejscowych Grzegorza Kaliciaka, który z ponad 20 metrów uderzył z rzutu wolnego w prawe „okienko”. Niedługo potem za uderzenie rywala sędzia usunął z boiska Pawła Kalinowskiego. Jednak mimo usilnych starań gości walczących jeszcze o awans, wynik już się nie zmienił.

Na zdjęciu: W skutecznej interwencji bramkarz Karpat Grzegorz Jakubiszyn. Tyłem z numerem 8 napastnik Orła Jarosław Pieprzyca.