Gromiec przegrał z Hejnałem

22.06.2008 19:32 | 0 komentarzy | 1 833 odsłona | red
Piłkarze VI-ligowego Gromca zakończyli sezon sobotnią porażką 1-4 z Hejnałem Kęty. Jedynego gola zdobył dla nich z wolnego Łukasz Pactwa.
0

W 33. minucie po centrze z lewej strony prowadzenie dał gościom aktywny Wróblewski. W 42. minucie Ł. Pactwa precyzyjnie uderzył z wolnego wykonywanego z 25 metrów i do przerwy był remis.

Kwadrans po wznowieniu gry Ł. Rundzia sfaulował w polu karnym Rylkę. Sam poszkodowany skutecznie wykonał jedenastkę.

W 77. minucie Wróblewski wykorzystując niefrasobliwość obrońców zamknął długi słupek i strzelił trzeciego gola dla gości.

Wynik na 1-4 ustalił pod koniec meczu wszędobylski Młynarczyk. Gospodarze też mieli swoje szanse, ale zawodzili w ostatniej fazie akcji. Najbliższy szczęścia był Nędza, ale zaraz po wejściu na boisko kilka metrów przed bramką nie opanował górnej piłki po kiksie obrońcy Hejnału.

Na zdjęciu: Michał Rundzia (z prawej) gratuluje Łukaszowi Pactwie strzelenia bramki dla Gromca z rzutu wolnego