Trzebinia pokonała trzecioligowca

26.07.2008 18:01 | 1 komentarz | 2 151 odsłony | red
W rozegranym w sobotnie przedpołudnie sparingowym meczu, MKS Trzebinia wygrał z III-ligowym Dalinem Myślenice 5-3 (1-2). Dwie bramki dla zwycięzców zdobył znany z występów w Fabloku Chrzanów Wojciech Sabuda.
1

Mecz nie rozpoczął się dla gospodarzy dobrze, bowiem po 25 minutach gry przegrywali już 0-2. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę zdobył wspomniany wcześniej Sabuda.

Ten sam zawodnik doprowadził do remisu w 49. minucie. Trzebinia, która od momentu straty drugiego gola zdecydowanie przeważała, poszła za ciosem i po pięknej akcji Sabudy i Rogalskiego Paweł Szczepanik skierował piłkę do siatki. Goście błyskawicznie odpowiedzieli golem na 3-3, ale końcówka znów należała do podopiecznych Romana Korozy. Najpierw w sytuacji sam na sam Łukasz Bartuś przelogował bramkarza Dalinu, a w 85. minucie wynik na 5-3 ustalił P. Szczepanik, który dobił źle wykonany przez Sabudę rzut karny.

W kolejnych sparingach Trzebinia zmierzy się z Polonią Łaziska Górne oraz Szczakowianką Jaworzno.