MKS przegrał ze Szczakowianką

02.08.2008 15:24 | 3 komentarze | 1 546 odsłona | red
W rozegranym na stadionie w Szczakowej sparingu MKS Trzebinia przegrał z tamtejszą 5-ligową Szczakowianką 1-2.
3

Prowadzenie objęli gospodarze kiedy w 27 min po akcji Janeczki piłkę w okienku bramki Ciupka umieścił Rejdych. W 36 min do remisu próbował doprowadzić Czyszczoń, ale z wolnego posłał piłkę nad poprzeczką. Minutę później z 14 metrów uderzał grający trener Szczakowianki Andrzej Sermak, a jego strzał ręką zablokował Jastrzębski i sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł znany z występów w Płazie Tomasz Podralski, ale pojedynek z nim wygrał Ciupek.

W 42 min po wrzutce Bartusia wyrównać mógł P. Szczepanik, ale jego główkę obronił Polański. W 53 min doskonałą sytuację miał Radomir Jarzynka, ale świetnie między słupkami spisał się wprowadzony po przerwie do bramki MKS-u Jakub Wilk. W 54 min Sabuda uderzył w słupek, a cztery minuty później dostał podanie od Rogalskiego, minął bramkarza i także ustrzelił słupek z ostrego kąta.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 69 min kiedy po przezucie od Rejdycha akcję wykończył Bonczek. Trafienie dla Trzebini w 75 min zaliczył niespełna 16 letni Patryk Mendela, który wykorzystał błąd defensywy Szczakowianki.

JSP Szczakowianka – MKS Trzebinia Siersza 2-1 (1-0)
1-0 Rejdych 27, 2-0 Bonczek 69’, 2-1 Mendela 75’

MKS: Ciupek (46’ Wilk), Rolka, Czyszczoń, Rogalski (63’ Mendela), Cieszyński, Ołownia (46’ Bogucki), Wojdyła (30’ P. Szczepanik), Jastrzębski (46’ Jędrzejczyk), Bartuś, Sabuda (60’ Jastrzębski) (75’ Wojdyła), T. Szczepanik