Babice grają dalej

03.08.2008 08:41 | 1 komentarz | 1 553 odsłona | red
W pierwszej rundzie Pucharu Polski w sobotnim meczu Arka Babice dopiero w karnych wygrała z Ruchem Młoszowa.
1

W 24. minucie Wierzbic uderzeniem z woleja dał Arce prowadzenie. Wyrównał Petka, wykorzystując dogranie Bartyzela. W 65. minucie znów dał o sobie znać Wierzbic, trafiając w długi róg. Gdy w 80. minucie Batory podwyższył na 3-1 wydawało się, że gospodarze dowiozą wygraną do końca. Jednak Petka najpierw popisał się dobitką, a w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry piłkę w siatce umieścił Czechowski, doprowadzając do remisu 3-3. Rzuty karne lepiej egzekwowali jednak gospodarze, wygrywając je 4-2. Tym samym podopieczni Władysława Bębenka awansowali do drugiej rundy rozgrywek pucharowych, zaplanowanej na następny weekend.