Regulice nie dowiozły remisu

18.08.2008 12:53 | 4 komentarze | 1 658 odsłona | red
Nie udał się piłkarzom Regulic debiut w szóstej lidze. W niedzielę przegrali 1-2 z Halniakiem Maków Podhalański, tracąc bramkę tuż przed końcem meczu.
4

Przed meczem prezes PPN Chrzanów Józef Cichoń wręczył piłkarzom SPRiN Regulice puchar za awans do VI ligi.

W 25. minucie kibice gospodarzy wydali okrzyk radości po strzale z dystansu kapitana zespołu Macieja Matusika. Niestety, gospodarze w drugiej połowie oddali inicjatywę. W 68. minucie Bartłomiej Goryl uderzył z 18 metrów, doprowadzając do remisu. Tuż przed końcowym gwizdkiem w zamieszaniu podbramkowym Michał Kurdas dał gościom 3 punkty, myląc bramkarza gospodarzy.

- Szkoda, że nie udało nam się zdobyć choć punktu. W drugiej połowie za mało przetrzymywaliśmy piłek w przodzie, nie wykorzystaliśmy też dwóch kontr. Błąd bramkarza w ostatniej minucie był dla nas bardzo kosztowny – żałował po końcowym gwizdku grający trener gospodarzy Maciej Matusik.

Na zdjęciu: Pojedynek dwóch kapitanów. Przy piłce Tomasz Szmalcer (Halniak), naciskany prze Macieja Matusika (Regulice)