Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Z najbliższym numerem Przełomu dodatek „Śluby i Wesela”

24.02.2009 10:04 | 10 komentarzy | 5 393 odsłon | red
Z myślą o parach, które planują ślub, jak również o tych, które nie mają jeszcze sprecyzowanych planów małżeńskich, przygotowaliśmy 24-stronicowy, bezpłatny dodatek „Śluby i Wesela”. Na jego łamach podpowiadamy, co i jak zorganizować, by nie stracić głowy w tym gorącym okresie, poprzedzającym dzień zawarcia małżeństwa.
10
Z najbliższym numerem Przełomu dodatek „Śluby i Wesela”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z myślą o parach, które planują ślub, jak również o tych, które nie mają jeszcze sprecyzowanych planów małżeńskich, przygotowaliśmy 24-stronicowy, bezpłatny dodatek „Śluby i Wesela”. Na jego łamach podpowiadamy, co i jak zorganizować, by nie stracić głowy w tym gorącym okresie, poprzedzającym dzień zawarcia małżeństwa.

Gdy na palcu ukochanej błyszczy już zaręczynowy pierścionek, pierwszą rzeczą, o której należy pomyśleć jest przyjęcie weselne. Salę często trzeba rezerwować przynajmniej z rocznym wyprzedzeniem. W dodatku przeczytacie więc, kto ma jeszcze wolne terminy na ten rok, a u kogo kończą się w roku przyszłym. Piszemy także o kosztach weselnych przyjęć, trendach w fotografii ślubnej, dekoracji sal, modzie ślubnej.

Na łamach dodatku „Śluby i Wesela” kosmetyczka doradza, jak wykonać makijaż, by był trwały, a zarazem delikatny. Fryzjerka podpowiada, jak powinna wyglądać fryzura ślubna. Cukiernik opowiada o tortach ślubnych, prawnik zaś wyjaśnia, co to jest intercyza.

Znajdziecie w nim telefony kontaktowe do osób i firm, z których usług można skorzystać, przygotowując ślub i wesele.

Warta uwagi jest również rozmowa z ks. Markiem Hajdyłą, proboszczem parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini o sakramencie małżeństwa oraz Mirosławą Stawarz, kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego w Chrzanowie, która mówi o recepcie na udany związek.

Zapraszamy do lektury. Dodatek ukazał się w środę wraz z najnowszym, 8. numerem Przełomu.
(AJ)