Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Podaruj zbędną sukienkę innej pani

09.04.2014 15:32 | 0 komentarzy | 4 966 odsłony | red
Każda z nas może włączyć się do międzynarodowej akcji Send One Suit i podarować potrzebującym kobietom sukienkę. W piątek, 11 kwietnia zbiórkę prowadzić będzie Marta Kozik w sklepie Infinity przy ulicy Ogrodowej.
0
CHRZANÓW. Podaruj zbędną sukienkę innej pani
Marta Kozik ze sklepu Infinity zachęca do włączenia się do akcji podarunkowej. W zamian każda z pań otrzyma 10 proc. rabatu na zakup bielizny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Każda z nas może włączyć się do międzynarodowej akcji Send One Suit i podarować potrzebującym kobietom sukienkę. W piątek, 11 kwietnia zbiórkę prowadzić będzie Marta Kozik w sklepie Infinity przy ulicy Ogrodowej.

Akcja organizowana jest przez Dress for Success, największą na świecie organizację non profit, pomagającą bezrobotnym kobietom w odnalezieniu się na rynku pracy. Działa ona także w Polsce i ma siedzibę w Katowicach.

- Bezpłatnie wyposaża kobiety w ubrania biznesowe, odpowiednią fryzurę i kosmetyki, przeprowadza warsztaty z komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, skutecznych metod poszukiwania pracy, daje wsparcie psychologiczne. Współpracuje przy tym z urzędami pracy – mówi Beata Płaszczyk z firmy Dalia, włączającej się w działania Dress fot Success.

Zbiórka sukienek, bluzek, żakietów lub kostiumów rozpocznie się w piątek o godz. 9 w sklepie Infinity przy ul. Ogrodowej w Chrzanowie. Rzeczy powinny być w bardzo dobrym stanie i czyste. W zamian sklep Dalia proponuje paniom rabat w wysokości 10 proc. na zakup bielizny.

Kobiety zainteresowane akcją pomocy mogą uzyskać informacje na stronie www.dressforsuccess.org/poland  lub pisać na adres: poland@dressforsuccess.org.
Ewa Solak