Praca, biznes, edukacja

Prefa Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy

08.01.2024 20:22 | 0 komentarzy | 2 032 odsłony | red

Firma Prefa Sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów betonowych i obrocie materiałami do budownictwa tramwajowego i drogowego poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENT LOGISTYKI

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie spraw dotyczących zaopatrzenia, zbytu i transportu,
• Prowadzenie gospodarki magazynowej,
• Rozliczanie produkcji.
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie,
• Prawo jazdy kat. B.
Oczekiwania:
• Umiejętność nawiązywania relacji z Kontrahentami,
• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
• Stałe godziny pracy,
• Dofinansowanie do Karty Multisport,
• Bony świąteczne.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.prefa.pl