Chrzanów

W Chrzanowie rozdano dzikie karty podczas kwalifikacji Deskorolkowych Mistrzostw Polski (WIDEO, ZDJĘCIA)

12.08.2023 22:00 | 0 komentarzy | 2 203 odsłony | Michał Papiernik
Małgorzata Burkacka z Warszawy, Franciszek Rutkowski z Czarnego Dunajca oraz Andrzej Palenica z Krakowa z przepustką do wielkiego finału Deskorolkowych Mistrzostw Polski, który odbędzie się 2-3 września w Lublinie.
0
Zwycięzcy poszczególnych kategorii

Jednemu z trzech reprezentantów powiatu chrzanowskiego udało się stanąć na podium. Mieszkający w Trzebini Kamil Bartosik popisał się znakomitymi umiejętnościami i zwyciężył w kategorii Best Trick.

Na skatepark przy krytej pływalni w Chrzanowie przyszło w sobotę (12 sierpnia) wiele osób, aby oglądać zmagania zawodników walczących o ścisły finał w Lublinie. Chrzanów już na stałe został wpisany w harmonogram wydarzeń tego typu w Polsce.

Dzikie Karty to nic innego jak przepustki uprawniające zawodników do startu bezpośrednio w finale.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła Pola Kupczyk, jednak ze względu na to, że otrzymała już wcześniej dziką kartę, tym razem zgarnęła ją Małgorzata Burkacka, która zdobyła drugie miejsce.

W "Under 16" najlepszy okazał się Krzysztof Dymnicki. Dziką kartę otrzymał natomiast Franciszek Rutkowski.
Jezeli chodzi o kategorię OPEN to triumfatorem oraz zdobywcą dzikiej karty okazał się Andrzej Palenica.
Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe: 500 zł za 1. miejsce, 300 zł za 2. i 200 zł za 3.
Na ceremonii pojawił się burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Sportowe Team Apostrov przy współpracy z Miejskim Centrum Sportu w Chrzanowie, gminą Chrzanów oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie.