Pierwszoligowcy MTS Chrzanów obijali bramkarza i słupki. Przegrali z akademikami (WIDEO, ZDJĘCIA)

29.01.2022 20:25 | 0 komentarzy | 2 795 odsłony | Marek Oratowski
Nie udał się początek drugiej rundy rozgrywek I ligi piłkarzom ręcznym MTS Chrzanów. W sobotę przegrali u siebie z AZS AGH Kraków 23-30.
0
Zatrzymany atak chrzanowian

Materiał wideo:

Chrzanowianie zaczęli obiecująco i po pięciu minutach prowadzili 5-2. Wtedy do ataku ruszyli goście. W 15. minucie doprowadzili do remisu 8-8, a potem rzucili cztery bramki z rzędu. Gospodarze grali bardzo nieskutecznie. Obijali słupki i poprzeczki i marnowali sytuacje sam na sam, a nawet karne. Inna sprawa, że w bramce przyjezdnych świetnie spisywał się Piotr Sądowicz. Jego zmienik Damian Peroński także kilka razy zatrzymał chrzanowian. Ci w drugiej połowie zbliżyli się co prawda do gości na dwie bramki (19-21), ale ich rywale znów włączyli wtedy trzeci bieg i ostatecznie wygrali różnicą siedmiu trafień.

Wśród gospodarzy jedynie Bartosz Hardzina zagrał naprawdę dobre zawody (rzucił aż 8 bramek). Większość jego kolegów wyglądała na przygaszonych. Nowy nabytek MTS-u rozgrywający Jakub Rusin także nie zaliczył dobrego występu i ani razu nie wpisał się na listę strzelców.