Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Zapoznaj się z wykazem punktów kontroli autobusów - Ferie 2022

13.01.2022 16:00 | 0 komentarzy | 671 odsłon | Tadeusz Jachnicki
W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci zapowiadają działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Jak deklarują, dużą uwagę zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.
0
Zapoznaj się z wykazem punktów kontroli autobusów - Ferie 2022
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przygotowało wykaz miejsc prowadzenia kontroli autobusów oraz kierowców autobusów przewożących dzieci i młodzież na wypoczynek.

Zawiera on zestawienie punktów w kraju wraz z numerami telefonów kontaktowych, gdzie można uzyskać informacje na temat możliwości przeprowadzenia doraźnych kontroli autobusów i kierowców.

- Dobrym rozwiązaniem jest poinformowanie nas o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu można uniknąć dłuższego oczekiwania na przyjazd patrolu - mówią mundurowi.

Z kolei TUTAJ można sprawdzić podstawowe informacje na temat autobusu: dane o badaniu technicznym, dane techniczne, informacje o polisie OC. Wystarczy wpisać jego numer rejestracyjny.

Poniżej wykaz punktów do pobrania, jednym z nich jest punkt w Chrzanowie. To parking przy ul. Partyzantów. Telefony to: 47 832 42 94 oraz 47 832 42 92.

PUNKTY KONTROLI AUTOBUSOW FERIE 2022.pdf